KRISS USA, Inc VECTOR CRB, Gen III, Semi-automatic Rifle, 10MM, 16" Barrel, Matte Finish, Black, 1 Magazine, 10 Rounds KV10-3CBL01
| UPC | 811607039887 |
| MFG | KRISS |
| MFG NUM | KV10-3CBL01 |
| MODEL | VECTOR CRB |
| CALIBER | 9mm Luger |
| TYPE | Long Guns-Modern Sporting Rifles |
| BARREL | 16" |