Notify Me SKU: BERBPBA26-65CM-RSR
MODEL/DESC: Premier Series
Length: 20"
Twist: 1:8"
Barrel Features: 4 Contour
Bergara Premier Series, Barreled Action, Bolt Action, 6.5 Creedmoor, 20" Fluted Barrel, #4 Contour, Threaded 5/8X24, 416 Stainless Steel, Silver BPBA26-65CM
UPC 043125065646
MFG Bergara
MFG NUM BPBA26-65CM
MODEL Premier Series
CALIBER 6.5mm Creedmoor
TYPE Long Guns
CAPACITY N/A
FEATURES Length: 20" Twist: 1:8" Barrel Features: 4 Contour